W dniu 17.06 o godzinie 16.00 na parkingu ZSP 10 odbędzie się część praktyczna egzaminu na kartę rowerową (dla uczniów, którzy zdali część pisemną). Uczniowie przystępując do egzaminu, mają mieć ze sobą sprawny rower i kask (oraz oddane wcześniej: wypełnioną i podpisaną kartę zaliczeniową oraz zdjęcie legitymacyjne). W tym dniu uprasza się wszystkich o zwolnienie płyty parkingu z samochodów po godzinie 15.30. Natomiast rodziców o nie wjeżdżanie na teren szkolnego parkingu w dniu 17.06 po godz. 16.00 oraz o zachowanie szczególnej ostrożności, ze względu na dzieci jeżdżące rowerami.

