Podczas Festiwalu Tanecznego "Róża 2013" wystąpiło 83 zespoły (1210 tancerzy i tancerek), 49 trenerów, w różnych kategoriach wiekowych, reprezentujące 31 miast z kilku województw (Bielsko Biała, Bytom, Chrzanów, Czerwionka-Leszczyny, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Knurów, Koziegłowy, Libiąż, Marklowice, Miasteczko Śląskie, Mysłowice, Myślachowice, Osiek, Oświęcim, Poczęsna, Poniszowice Śląskie, Pyskowice, Radzionków, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tworków, Tychy, Zabrze, Żory, Żywiec).

Turniej sędziowali:
- pani Małgorzata Szyszka - dyplomowany trener i choreograf tańca ludowego
- pani Sabina Delmaczyńska - trener, instruktor, choreograf w technikach modern, taniec współczesny, jazz, tancerka Grupy Tańca Współczesnego
- pan Adam Szendzielorz - trener, choreograf, tancerz S-klasy w tańcach latynoamerykańskich

Nasz zespół taneczny Aplauz startował w I kategorii wiekowej, w której występowało 39 zespołów tanecznych. Aplauz zdobył wyróżnienie III stopnia, dumnie prezentując naszą szkołę. Serdecznie gratulujemy!!!

Oto filmik z występu zespołu Aplauz: http://www.youtube.com/watch?v=hCc_-cVYtOc

.