Nowy rok szkolny!!! Tak szybko minęły wakacje. Jesień jak zwykle poczyniła zmiany w przyrodzie, ale tym razem nie tylko pora roku miała wpływ na zmianę wyglądu ogrodu i jego okolicy. Przebiegający remont boiska szkolnego wpłynął również na architekturę ogrodu. Niektóre rośliny zostały przesadzone w nowe miejsca. Przybyła nowa, "zielona wyspa" w postaci klombu przed salą gimnastyczną. Na terenie ogrodu uczniowie wraz z opiekunami wykonali jesienne prace porządkowe. Usunęli przekwitnięte rośliny, wypielili grządki, wycieli uschnięte, chore części roślin, przycięto i ukształtowano krzewy. Uczniowie z klasy IIb posadzili cebulki kwiatów wiosennych. Mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mogli cieszyć się piękną polską jesienią, a nadchodząca zima nie poczyni tak wielkich strat jak w zeszłym roku szkolnym.

.