PODZIĘKOWANIE DLA NASZEJ SZKOŁY

Nasz szkoła wzięła udział w miejskiej zbiórce darów na rzecz rodzin uchodźczych z Ukrainy. Przyczyniliśmy się do tego, że w okresie od początku marca do końca kwietnia br. przygotowanych zostało 5 800 paczek obejmujących wsparcie dla 14 417 osób uchodźczych. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy pomóc.

"Stowarzyszenie GTW pragnie serdecznie podziękować za okazane serce i wsparcie Miejskiego Punktu Zbiórki Darów, który od początku marca zbierał i przekazywał dary rzeczowe rodzinom uchodźczym poszkodowanym w konflikcie zbrojnym na Ukrainie.

Kierujemy do Państwa wyrazy wdzięczności za zaangażowanie w pomoc. Skala okazanego wsparcia przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania."

Dziękujemy.

Agnieszka Jagła

Wiceprezeska Stowarzyszenia GTW

Gliwice 2022

SENIORZY POZNAJĄ TAJNIKI KOMPUTERA

Trudno wyobrazić sobie nowoczesny świat bez komputerów i internetu. Starsze osoby często mają z tym problem. Nasi wolontariusze z klasy 8b Igor i Oskar chętnie pomagali poznać im tajniki tego skomplikowanego urządzenia.
Współpracując z Centrum 3.0 oraz Klubem Inicjatyw Kulturalnych prowadzili zajęcia, wspierając seniorów przez cały rok. Mamy nadzieję, że wkrótce komputerowy świat nie będzie miał dla nich tajemnic.

PACZKA OD SERCA NA DZIEŃ DZIECKA

Zapraszamy wszystkich uczniów i rodziców naszej szkoły do wzięcia udziału w akcji na rzecz dzieci z oddziału onkologii i hematologii zabrzańskiego szpitala. Tym razem zbieramy gry planszowe, kolorowanki, mazaki itp. artykuły z myślą o nadchodzącym Dniu Dziecka. Będzie nam bardzo miło, jeśli Państwo wraz ze swoimi pociechami pomożecie nam w tym szczytnym działaniu. Zbiórka trwa do końca maja. Niestety ze względu na specyfikę oddziału i stan zdrowia maluchów, wszystkie rzeczy muszą być nowe. Akcja nazywa się "Paczka od serca na Dzień Dziecka"

Pomóż, nie bądź obojętny! Dobro wraca!

SPOTKANIE INTEGRACYJNE SZKOLNYCH KLUBÓW WOLONTARIATU "WYMIENNIKOWNIA POMYSŁÓW"

W poniedziałek 25 kwietnia wolontariusze naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu integracyjnym młodzieży ze Szkolnych Klubów Wolontariatu "Wymiennikownia pomysłów". Były gry i zabawy, długie rozmowy i niesamowita atmosfera, która zapewne zaowocuje w kolejnych działaniach. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania:

POMOC DLA ZUZI

Podczas kwietniowej akcji dla Zuzi uzbieraliśmy 856 zł. Serdecznie dziękujemy!

PODZIĘKOWANIE ARSENIJA

ŚLĄSKIE DLA UKRAINY !

Jak spędziliście weekend? My pracowicie

W piątek i sobotę nasi dzielni wolontariusze zbierali w Forum Gliwice środki na wsparcie mieszkańców Ukrainy przybywających do Polski oraz na pomagające im organizacje pozarządowe. Serdecznie dziękujemy.

WSPIERAMY ZUZIĘ

1 kwietnia 2022r. w naszej szkole obędzie się kolejna słodka akcja pomocy chorej Zuzi. Zapraszamy wszystkich chętnych Uczniów, Rodziców i wolontariuszy do upieczenia ciast, ciasteczek i przyniesienie swoich wypieków w dniu 1 kwietnia do sali nr 18. Cały dochód ze sprzedaży ciast przeznaczymy na leczenie małej Zuzi. Jak zawsze liczymy na Państwa wielkie serducho i nieocenione wsparcie. Pamiętajcie o pieniążkach na zakup ciasteczek To już w ten piątek…

ŚLĄSKIE DLA UKRAINY

???????? Ukraina Emoji | Flagi-panstw.pl                          ???????? Polska Emoji | Flagi-panstw.pl

Najbliższy wtorek (22 marca) będzie w naszej szkole Dniem Solidarności z Ukrainą. Tego dnia będziecie mieli możliwość zakupienia specjalnie przygotowanych na ten dzień lizaków. Cały dochód z akcji będzie przeznaczony na wsparcie akcji Śląskie dla Ukrainy.

PODZIĘKOWANIE

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację i wzięli udział w organizowanym przez  Wolontariuszy z naszej szkoły - "Dniu Babeczki".

WSPARCIE DLA ZUZI

Z przyjemnością informujemy, że w Dniu Babeczki udało nam się zebrać 1226 zł na leczenie Zuzi. Cały dochód został już przekazany na konto Zuzi. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w akcję.