Stało się! Wiosna zaczęła swoje panowanie. Kolorowy korowód obwieścił  jej przyjście. Uczniowie przebrali się w wiosenne stroje i przygotowali w formie plastycznej symbole wiosny. Po spaleniu marzanny dzieci z klas I-III rozmieściły swoje kolorowe prace w naszym szkolnym ogrodzie. Na krzewach i drzewach "przysiadły" motyle i ptaki. Pod krzaczkami "skakały" żabki , a na rabatkach i w trawie "rozkwitły" przeróżnej barwy i urody kwiaty. Przebrani uczniowie udali się na salę gimnastyczną, gdzie Samorząd uczniowski przeprowadził wybory na najciekawsze wiosenne przebranie. Zostali wybrani królowa i król wiosny - Kasia Domańska i Jakub Zabulski. Niech "królują" ciepło, radośnie i słonecznie. Uczniowie z klas I-III wykonywali portrety Pani Wiosny , które będzie można podziwiać na korytarzach szkolnych i w galerii Na Płocie. W dniu dzisiejszym przypada Światowy Dzień Wody. Nie zapominamy, że bez wody nie byłoby życia. Ten dzień ma nam przypominać  o oszczędzaniu wody oraz uświadomić jej znaczenie dla człowieka i całej planety.

.