Dzisiaj uczniowie z klasy drugiej i klas trzecich poczuły przedsmak wakacji. Gościliśmy w PARKU PRZYGÓD  I ATRAKCJI "ALLELE" WILKOWICE.

Moc atrakcji i zastrzyk adrenaliny towarzyszył dzieciom podczas pobytu w parku linowym, zjeżdżania na tyrolce, trampolinach, strefie kreatywnej zabawy. Dzieci miały okazję zobaczyć różne gatunki zwierząt podczas zwiedzania parkowego zwierzyńca. Sala zabaw oferowała dzieciom wiele możliwości do różnorodnych form aktywności.  Pogoda również dostarczyła wiele emocji. Piękny , słoneczny dzień zapowiadał się burzowo. Jednak i tu dopisało nam szczęście. W drodze powrotnej przeszła burza, kiedy już wracaliśmy szczęśliwie do szkoły. Pyszne lody, zimne desery, duża ilość wody i cieniste miejsca dały nam chwile wytchnienia. W wesołej , pełnej uśmiechu atmosferze kończymy bieżący rok szkolny.