DBAJMY O BEZPIECZEŃSTWO SWOJE I INNYCH!!!

Nieśmiało wiosna daje nam znać , że już nadchodzi. Wyższa temperatura, więcej słonecznych i dłuższych dni. Sprzyja to częstszemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. To dobra chwila żeby zadbać o przegląd swojego roweru, hulajnogi , rolek , deskorolki. Zanim wybierzemy się na wycieczki na dwóch kółkach oraz inne aktywności sportowe trzeba zadbać oto żeby sprzęt był sprawny. Służy to naszemu bezpieczeństwu oraz bezpieczeństwu innych uczestników ruchu drogowego. Podczas takich wypraw, również pieszych, warto mieć przy sobie apteczkę. O tych i innych kwestiach związanych z bezpieczeństwem rozmawiali uczniowie z klasy 2b. Szczególną uwagę poświęcili zasadom poruszania się na ścieżkach rowerowych i zasadom bezpieczeństwa w ruchu ulicznym oraz na szlakach poza miastem.Szczególną uwagę poświęcili zasadom poruszania się na ścieżkach rowerowych i zasadom bezpieczeństwa w ruchu ulicznym oraz na szlakach poza miastem.