20 września to ważna data dla wszystkich przedszkolaków. Tego dnia obchodzimy bowiem Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Z tej okazji dla dzieci z naszego przedszkola przygotowano mnóstwo atrakcji, gier i zabaw. Dzieci z grupy Motylki i Pszczółki wzięły udział w zabawach tanecznych przy największych przebojach dziecięcych przeplatanych konkurencjami sportowymi i zabawami integracyjnymi. Przedszkolaki musiały pokonać przygotowany tor przeszkód: biegły slalomem z jajkiem na łyżce, chodziły z woreczkiem na głowie, rzucały do celu, przechodziły pod tunelem i uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Z chęcią pozowały w maskach pszczółek i motylków w fotobudce przygotowanej specjalnie na tę okazję. Radości śmiechu było co niemiara. Na zakończenie otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodką niespodziankę.