A A A
szkoła podstawowa
+ Kółko „SCRAPBOOKING – MOJE HOBBY”

Scrapbooking jest sztuką ręcznego tworzenia i dekorowania albumów ze zdjęciami i pamiątkami rodzinnymi. Nazwa pochodzi od ang. scrapbook, oznaczającego taki album. Jednak skrapowanie to nie tylko ozdabianie zdjęć. Jest to świetna zabawa z użyciem pięknego papieru i wielu innych akcesoriów. Można wykonywać
i ozdabiać kartki okolicznościowe, zakładki do książek, notesy, zeszyty na przepisy kulinarne… co tylko przyjdzie nam do głowy i da się wykonać i ozdobić przy pomocy papieru, kleju i wielu innych, czasami niespodziewanych, materiałów. Z powodu ograniczonej ilości specyficznych materiałów i narzędzi (zapewnianych przez nauczyciela) liczebność grupy jest ograniczona (najwyżej pięć osób) – decyduje kolejność zgłoszeń i zaangażowanie (systematyczne uczęszczanie na zajęcia i przynoszenie części materiałów i narzędzi). Uczestnik powinien mieć zawsze ze sobą ostre nożyczki, klej Magic z precyzyjną końcówką, ołówek, linijkę, gumkę; niekiedy mogą być potrzebne wstążki, cekiny, kolorowa tektura lub brystol.  Jeżeli lubisz prace plastyczne i chcesz miło spędzić czas – serdecznie zapraszam:)

Agnieszka Müller


Zajęcia odbywają się w poniedziałek,  na 8 lekcji (14:35 – 15:20) w sali nr 40.

 
www.kotoński.pl - Lepsza strona internetu, projektowanie stron internetowych, reklama, webdesign
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 20
im. Powstańców Śląskich
44-100 GLIWICE, ul. Jana Śliwki 8
tel./ fax (32) 270 57 07, e-mail: sp20-gliwice@oswiata.org.pl