A A A
szkoła podstawowa
+ Szkolny Zespól Taneczny

Szkolny zespół taneczny „Aplauz” powstał w 2000 roku. Jego założycielką a zarazem prowadzącą i choreografem w jednej osobie jest p. mgr Aneta Rybowicz nauczycielka naszej szkoły. Zespół „Aplauz” uświetnia swoimi występami tanecznymi wszystkie imprezy i uroczystości szkolne, bierze także udział w konkursach tanecznych, imprezach środowiskowych, lokalnych i regionalnych. Współpracuje z innymi gliwickimi szkołami i przedszkolami chętnie przyjmując ich zaproszenia na różnego rodzaju imprezy i uroczystości.  Wszystkie liczne działania zespołu w istotny sposób promują naszą szkołę w regionie.
Zdjęcia zespołu z występów.

 
www.kotoński.pl - Lepsza strona internetu, projektowanie stron internetowych, reklama, webdesign
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 20
im. Powstańców Śląskich
44-100 GLIWICE, ul. Jana Śliwki 8
tel./ fax (32) 270 57 07, e-mail: sp20-gliwice@oswiata.org.pl