A A A
szkoła podstawowa
+ MISTRZOSTWA GLIWIC W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

W połowie października 2017 roku w  Zespole Szkół Techniczno - Informatycznych odbyły się Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt klas szóstych. Zawodniczki z naszej szkoły zdobyły pierwsze miejsce pokonując wszystkie drużyny. W składzie drużyny zwycięskiej grały następujące zawodniczki: Maja Parduła, Paulina Nowakowska, Natalia Thomanek,Wiktoria Turska, Karolina Bednarczuk, Klaudia Szpyt, Karolina Minor, Natalia Edyk, Aleksandra Okarmus i bramkarka Maja Kuls. Zdobywając Mistrza Gliwic zakwalifikowaliśmy się do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w Mikołowie. Opiekunem drużyny jest trener Beata Buczny.

 
www.kotoński.pl - Lepsza strona internetu, projektowanie stron internetowych, reklama, webdesign
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 20
im. Powstańców Śląskich
44-100 GLIWICE, ul. Jana Śliwki 8
tel./ fax (32) 270 57 07, e-mail: sp20-gliwice@oswiata.org.pl