A A A
szkoła podstawowa
+ MISTRZOSTWA GLIWIC W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

Na początku listopada 2017 roku w  Zespole Szkół Techniczno - Informatycznych odbyły się Mistrzostwa w unihokeju chłopców klas szóstych. Zawodnicy z naszej szkoły zdobyli pierwsze miejsce pokonując wszystkie drużyny. W składzie drużyny zwycięskiej grali następujący zawodnicy: Łukasz Szewczyk, Łukasz Rajkowski, Marcin Muszyński, Seweryn Urbanik, Karol Minor, Oskar Pałasiński, Wojtek Laksa, Pedro Carton-Wrębel i bramkarz Oskar Hagner. Zdobywając Mistrza Gliwic zakwalifikowaliśmy się do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w Sosnowcu. Opiekunem drużyny jest trener Beata Buczny.

 
www.kotoński.pl - Lepsza strona internetu, projektowanie stron internetowych, reklama, webdesign
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 20
im. Powstańców Śląskich
44-100 GLIWICE, ul. Jana Śliwki 8
tel./ fax (32) 270 57 07, e-mail: sp20-gliwice@oswiata.org.pl