A A A
szkoła podstawowa
+ KONKURS ŚWIĄTECZNY "EKO - OZDOBA ŚWIĄTECZNA"

To już kolejna – VI  edycja  konkursu  plastycznego o tematyce świątecznej organizowanego w naszej szkole przez wychowawców świetlicy.  Ku  zaskoczeniu organizatorów   cieszył się dużym zainteresowaniem, wpłynęło ponad  50 ozdób świątecznych wykonanych z materiałów ekologicznych z 6-ściu szkół : 4-rech gliwickich, a także z Pyskowic i Chorzowa. Wszystkie prace konkursowe były  pomysłowe i niepowtarzalne. 
Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w  24 stycznia . Zostało  ono uświetnione  występem dzieci ze świetlicowego kółka muzycznego. Po wręczeniu nagród laureatom  wszyscy zaproszeni goście mogli  wspólnie porozmawiać  przy słodkim poczęstunku..
Zapraszamy do udziału  w kolejnych edycjach konkursu.

 

 
www.kotoński.pl - Lepsza strona internetu, projektowanie stron internetowych, reklama, webdesign
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 20
im. Powstańców Śląskich
44-100 GLIWICE, ul. Jana Śliwki 8
tel./ fax (32) 270 57 07, e-mail: sp20-gliwice@oswiata.org.pl