A A A
szkoła podstawowa
+ PASOWANIE NA ŚWIETLICZAKA 2018

Tradycyjnie już w tym roku szkolnym odbyła się  w naszej szkole ważna uroczystość „ Pasowanie na uczniów kl. I. Nieodłączną częścią tej uroczystości  jest pasowanie na Świetliczaka. Uczniowie uczęszczający do szkolnej świetlicy z klasy Ia i Ib (z wyłączeniem tylko 4-rki dzieci) złożyli przyrzeczenie w obecności pani Dyrektor, rodziców, nauczycieli z „zerówki” oraz swoich wychowawców, zdali egzamin wypijając kwaśną miksturę, a następnie otrzymali pamiątkowe medale. Wszystkiego dobrego, bądźcie zawsze uśmiechnięci jak słoneczka na medalach!

 

 
www.kotoński.pl - Lepsza strona internetu, projektowanie stron internetowych, reklama, webdesign
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 20
im. Powstańców Śląskich
44-100 GLIWICE, ul. Jana Śliwki 8
tel./ fax (32) 270 57 07, e-mail: sp20-gliwice@oswiata.org.pl