A A A
szkoła podstawowa
+ DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI W ŚWIETLICY

Za nami tydzień życzliwości w świetlicy. Akcja wiązała się z listopadowym dniem życzliwości. W każdej grupie omawiane były bardzo szczegółowo zagadnienia związane z tą tematyką. Wzajemna życzliwość, grzeczność, uprzejmość, serdeczność to bardzo ważne postawy. Warto je więc pielęgnować, szanować i wskazywać na nie. Świetliczaki cały tydzień w szczególny sposób byli dla siebie życzliwi, wrzucali karteczki skierowane do kolegów z uprzejmościami do „Skrzyni życzliwości”, odgrywali scenki,  kolorowali różne sytuacje i omawiali jak właściwie się zachować lub zareagować. Propagowane były hasła związane życzliwością i serdecznością: „Uprzejmość i uśmiech nic nie kosztują a wielce skutkują!”

 
www.kotoński.pl - Lepsza strona internetu, projektowanie stron internetowych, reklama, webdesign
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 20
im. Powstańców Śląskich
44-100 GLIWICE, ul. Jana Śliwki 8
tel./ fax (32) 270 57 07, e-mail: sp20-gliwice@oswiata.org.pl