A A A
szkoła podstawowa
+ INTEGRACJA KLAS CZWARTYCH - WYCIECZKA DO BIELSKA- BIAŁEJ

Kolejną okazją do lepszego poznania się i spędzenia ciekawie czasu był wyjazd do Studia Filmów Rysunkowych. Mogliśmy poznać etapy powstawania filmów animowanych. Później koleją linową wyjechaliśmy na Szyndzielnię, gdzie oprócz pięknych widoków, spaceru czekał na nas pyszny obiad. Powrót obfitował w ożywione rozmowy podczas, których wszyscy dzielili się wrażeniami.

Opiekunowie : Aleksandra Wielkopolan - Wachtarczyk, Karolina Unicka, Stanisław Procek - Frydrych, Beata Buczny.

 
www.kotoński.pl - Lepsza strona internetu, projektowanie stron internetowych, reklama, webdesign
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 20
im. Powstańców Śląskich
44-100 GLIWICE, ul. Jana Śliwki 8
tel./ fax (32) 270 57 07, e-mail: sp20-gliwice@oswiata.org.pl