A A A
szkoła podstawowa
+ OSIĄGNIĘCIA W ZAWODACH WOJEWÓDZKICH W UNIHOKEJU

Dziewczynki rozgrywały swoje mecze w Mikołowie, a chłopcy w Sosnowcu. Obydwie drużyny walczyły dzielnie. Zaangażowanie w meczu dało dziewczynkom trzecie miejsce , troszkę szczęścia zabrakło chłopcom , którzy uplasowali się na szóstym miejscu.

Skład drużyny: Wiktoria Rzepielska, Karolina Minor, Klaudia Szpyt, Kaja Nowakowska, Wiktoria Dorna, Nicola Wierzbowska, Nikola Turska, Maja Kuls, Julka Kuls, Karolina Ganik, Ala Okarmus, Karolina Szymkiewicz, Martyna Tomasik.

Skład drużyny: Tomasz Biskup, Carton Pedro -Wrębel, Wojtek Laksa, Kacper Janecki, Emil Pająk , Jakub Szapajko, Jacek Tomaszewski, Jakub Tomaszewski, Gawrysiuk Mateusz, Karol Minor.

Do zawodów przygotowywały Beata Buczny i Karolina Unicka.

 
www.kotoński.pl - Lepsza strona internetu, projektowanie stron internetowych, reklama, webdesign
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 20
im. Powstańców Śląskich
44-100 GLIWICE, ul. Jana Śliwki 8
tel./ fax (32) 270 57 07, e-mail: sp20-gliwice@oswiata.org.pl