A A A
szkoła podstawowa
+ PONOWNIE NA LITWIE - MISTRZOSTWA REGIONU WILEŃSKIEGO

12 grudnia 2018r. w godzinach rannych wyruszyliśmy  na Litwę. Wyjazdowi towarzyszyła atmosfera pełna zaciekawienia, emocji  i chęci poznania nowego kraju  oraz spotkania z zawodnikami z drużyn litewskich. Podróż minęła bardzo szybko. Po przyjeździe zostaliśmy zakwaterowani w Wilnie. Następnego dnia zwiedzaliśmy Wilno: zabytki , obiekty sakralne, odwiedziliśmy Cmentarz na Rossie zdobywając wiedzę o naszych sławnych przodkach i historii tych miejsc, które w sposób przystępny przekazała nam Pani przewodnik. W ostatnim dniu naszego pobytu  zwiedziliśmy Troki , gdzie zakupiliśmy pamiątki dla naszych bliskich odbyliśmy ostatni spacer i pożegnaliśmy się z miastem  udając się w kierunku granicy z Polską.

Sklad: Bidzińska Hania, Nowakowska Paulina, Szymkiewicz Ala, Rzepielska Wiktoria, Mrowczyk Michał, Turek Jakub, Garbarz Grzegorz, Turska Wiktoria, Hagner Oskar , Urbanik Weronika, Wołoszyn Karolina, Szymkiewicz Karolina, Kuls Julia, Gawrysiuk Mateusz , Jacek Tomaszewski, Biolik Paweł, Carton - Wrębel Pedro, Muszyński Marcin.

Trenerzy: Beata Buczny , Zdzisław Żabiałowicz

 
www.kotoński.pl - Lepsza strona internetu, projektowanie stron internetowych, reklama, webdesign
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 20
im. Powstańców Śląskich
44-100 GLIWICE, ul. Jana Śliwki 8
tel./ fax (32) 270 57 07, e-mail: sp20-gliwice@oswiata.org.pl