сузуки украина

• mgr Marta Kuchna
  • mgr Elżnieta Kotecka
  • mgr Aneta Rybowicz

Zajęcia z języka polskiego i historii

Zachęcam zainteresowanych uczniów do uczestnictwa w zajęciach wspierających z języka polskiego i historii. W roku szkolnym 2016/2017 zajęcia odbywają się:
dla uczniów klasy V b – w czwartki, 7 lekcja
dla uczniów klasy IV a – we wtorki, 7 lekcja
Kółko języka polskiego i historii dla uczniów klasy IV - VI odbywa się  w poniedziałki na 1 lekcji.

mgr Renata Węgrzyn

Zajęcia dla dyslektyków

Zapraszam wszystkich zainteresowanych uczniów klas IV – VI  na zajęcia dla dyslektyków, które odbywają się w roku szkolnym 2016/2017 w sali 40, w poniedziałki na 7 lekcji.
Rodziców zainteresowanych formami samodzielnej pracy dziecka w domu zapraszam na rozmowę podczas konsultacji indywidualnych nauczycieli. Swój dyżur pełnię zgodnie z harmonogramem w sali 40.

mgr  Renata Węgrzyn

Szkolne koło PCK

Staramy się uwrażliwiać młodych ludzi na potrzeby innych. Znajduje to między innymi swoje odzwierciedlenie w działalności Szkolnego Klubu PCK pod opieką M.Czaplińskiej. Prowadzona jest na terenie szkoły profilaktyka zdrowego stylu życia poprzez: pogadanki, gazetki tematyczne, konkursy, akcje. W ramach akcji  Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  pt: „Ratujemy - uczymy ratować” przeszkolone przez fundację nauczycielki M.Czaplińska i K.Gurgul uczą uczniów z klas I-III zachowań w  ramach opieki przedmedycznej i w razie zagrożenia.
Owocowe zdjęcia

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>