A A A
сузуки sx4
szkoła podstawowa
+ Nasze sukcesy
KONKURS RECYTATORSKI - ELIMINACJE SZKOLNE

W dniu 19.02.2020r. odbył się etap szkolny konkursu recytatorskiego w klasach I-III. Tematyka wierszy była dowolna. Dzieci przygotowały ciekawe wiersze, które w interesujący sposób zaprezentowły jury. Wszyscy bardzo ładnie się przygotowali. Jednak jak to w konkursie bywa wygrać mogła tylko jedna osoba, która akurat tego dnia zaprezentowała się najlepiej. W konkursie recytatorskim należało spełnić następujące kryteria: znajomość tekstu, właściwe tempo mówienia - dostosowane do sytuacji, przestrzeganie znaków interpunkcyjnych, wyraźne mówienie - uczeń jest słyszany i rozumiany, wyraziste mówienie - dostosowanie sposobu mówienia do prezentowanego fragmentu testu, odpowiednie akcentowanie, modulacja głosu, pauzy, wyrażanie uczuć za pomocą głosu, zaciekawienie/wzruszenie słuchaczy. W etapie międzyszkolnym reprezentowć naszą szkołę będzie uczennica z klasy III b Zuzanna Dębicka. Gratulujemy i trzymamy kciuki. :)

 
GRATULUJEMY SUKCESU W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE

Nasza uczennica Marta Wychowaniec zajęła II miejsce w Etapie Rejonowym Ogólnopolskiej XXVIII Olimpiady "Promocja zdrowego stylu życia" PCK 2019/2020 w kategorii szkół podstawowych. Gratulujemy sukcesu :)

 
WICEMISTRZOWIE GLIWIC W UNIHOKEJU KLAS SIÓDMYCH

Pod koniec października  2017 roku w  Gimnazjum Nr 7 odbyły się Mistrzostwa w unihokeju chłopców klas siódmych. Zawodnicy z naszej szkoły zdobyli drugie miejsce. W składzie drużyny grali następujący zawodnicy: Grzegorz Garbarz, Jakub Turek, Bartłomiej Janowski, Piotr Szewczyk, Daniel Marzotko, Piotr Chmielewski, Bartłomiej Romanowski i bramkarz Patryk Laksa. Opiekunem drużyny jest trener Beata Buczny.

 
WICEMISTRZYNIE GLIWIC W UNIHOKEJU KLAS SIÓDMYCH

W połowie października 2017 roku w Gimnazjum Nr7 odbyły się Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt klas siódmych. Zawodniczki z naszej szkoły zdobyły drugie miejsce w Gliwicach. W składzie drużyny  grały następujące zawodniczki: Julia Sęk,Natalia Chądzyńska, Maja Wardzińska, Agata Madej, Ewelina Szulc i bramkarka Weronika Wymysłowska. Opiekunem drużyny jest trener Beata Buczny.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 19
www.kotoński.pl - Lepsza strona internetu, projektowanie stron internetowych, reklama, webdesign
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 20
im. Powstańców Śląskich
44-100 GLIWICE, ul. Jana Śliwki 8
tel./ fax (32) 270 57 07, e-mail: sp20-gliwice@oswiata.org.pl