сузуки sx4
+ Nasze sukcesy
WICEMISTRZOWIE GLIWIC W UNIHOKEJU KLAS SIÓDMYCH

Pod koniec października  2017 roku w  Gimnazjum Nr 7 odbyły się Mistrzostwa w unihokeju chłopców klas siódmych. Zawodnicy z naszej szkoły zdobyli drugie miejsce. W składzie drużyny grali następujący zawodnicy: Grzegorz Garbarz, Jakub Turek, Bartłomiej Janowski, Piotr Szewczyk, Daniel Marzotko, Piotr Chmielewski, Bartłomiej Romanowski i bramkarz Patryk Laksa. Opiekunem drużyny jest trener Beata Buczny.

WICEMISTRZYNIE GLIWIC W UNIHOKEJU KLAS SIÓDMYCH

W połowie października 2017 roku w Gimnazjum Nr7 odbyły się Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt klas siódmych. Zawodniczki z naszej szkoły zdobyły drugie miejsce w Gliwicach. W składzie drużyny  grały następujące zawodniczki: Julia Sęk,Natalia Chądzyńska, Maja Wardzińska, Agata Madej, Ewelina Szulc i bramkarka Weronika Wymysłowska. Opiekunem drużyny jest trener Beata Buczny.

VI MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

Na początku grudnia2017 roku w  Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 14 w Sosnowcu odbył się finał Igrzysk Dzieci województwa śląskiego w unihokeju chłopców klas szóstych. Zawodnicy z naszej szkoły zdobyli szóste miejsce. W składzie drużyny grali następujący zawodnicy: Łukasz Szewczyk, Łukasz Rajkowski, Marcin Muszyński, Seweryn Urbanik, Karol Minor, Oskar Pałasiński, Wojtek Laksa, Pedro Carton-Wrębel i bramkarz Oskar Hagner. Opiekunem drużyny jest trener Beata Buczny.

WICEMISTRZYNIE WOJEWÓDZTWA W UNIHOKEJU

W połowie grudnia 2017 roku w  Szkole Podstawowej Nr 3 w Mikołowie odbył się finał Igrzysk Dzieci województwa śląskiego w unihokeju dziewcząt klas szóstych. Zawodniczki z naszej szkoły zdobyły drugie miejsce. W składzie drużyny zwycięskiej grały następujące zawodniczki: Maja Parduła, Paulina Nowakowska, Natalia Thomanek,Wiktoria Turska, Karolina Bednarczuk, Klaudia Szpyt, Karolina Minor, Natalia Edyk, Aleksandra Okarmus i bramkarka Maja Kuls. Opiekunem drużyny jest trener Beata Buczny.

MISTRZOSTWA GLIWIC W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

Na początku listopada 2017 roku w  Zespole Szkół Techniczno - Informatycznych odbyły się Mistrzostwa w unihokeju chłopców klas szóstych. Zawodnicy z naszej szkoły zdobyli pierwsze miejsce pokonując wszystkie drużyny. W składzie drużyny zwycięskiej grali następujący zawodnicy: Łukasz Szewczyk, Łukasz Rajkowski, Marcin Muszyński, Seweryn Urbanik, Karol Minor, Oskar Pałasiński, Wojtek Laksa, Pedro Carton-Wrębel i bramkarz Oskar Hagner. Zdobywając Mistrza Gliwic zakwalifikowaliśmy się do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w Sosnowcu. Opiekunem drużyny jest trener Beata Buczny.

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>