A A A
дилер сузуки
szkoła podstawowa
+ Edukacja ekologiczna
SEGREGUJESZ - ODZYSKUJESZ

W klasach pierwszych rozmawialiśmy o zdrowym odżywianiu. Zwracaliśmy uwagę na produkty przyjazne dla naszego organizmu. Dzieci uświadomiły sobie, że opakowania wykonane są z różnych materiałów. Śmieci, które człowiek "produkuje" mają negatywny wpływ na nasze środowisko. Uczniowie poznali termin opakowanie i jego znaczenie, sortowanie, recykling.

 
KOCHANI!!!POTRZEBNE NAKRĘTKI!!!DUŻO NAKRĘTEK!!!

Zbieramy nakrętki. Jesteście wspaniali. Dziękujemy za już przyniesione i prosimy o więcej. Akcja trwa. Pieniądze ze sprzedaży trafią na subkonto potrzebującego pomocy Ksawiera w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". Z nich chłopczyk będzie miał oplacony przez fundację turnus rehabilitacyjny, bez którego Jego szanse na chodzenie i mówienie nie rokują dobrze.

 
DZIĘKUJEMY

Zima to najtrudniejszy czas dla bezdomnych psów i kotów. Schroniska, które wciąż borykają się z problemami finansowymi, często nie są w stanie zapewnić wszystkim zwierzętom należytych warunków. Właśnie dlatego postanowiliśmy zorganizować w naszej szkole zbiórkę darów dla bezdomnych psów i kotów. Zbieraliśmy karmę, środki przeciwpchelne, obroże insektobójcze, miski, obroże, smycze, zabawki dla zwierząt ,koce, ręczniki, pościele, legowiska, kuwety i żwirek dla kotów. Dary przekazaliśmy w grudniu 2019 roku do schroniska. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY W IMIENIU NASZYCH CZWORONOŻNYCH BRACI MNIEJSZYCH.

 
ZDROWIE NA TALERZU

 
JESIEŃ 2019

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 15
www.kotoński.pl - Lepsza strona internetu, projektowanie stron internetowych, reklama, webdesign
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 20
im. Powstańców Śląskich
44-100 GLIWICE, ul. Jana Śliwki 8
tel./ fax (32) 270 57 07, e-mail: sp20-gliwice@oswiata.org.pl