дилер сузуки
+ Edukacja ekologiczna
SEGREGUJESZ - ODZYSKUJESZ

W klasach pierwszych rozmawialiśmy o zdrowym odżywianiu. Zwracaliśmy uwagę na produkty przyjazne dla naszego organizmu. Dzieci uświadomiły sobie, że opakowania wykonane są z różnych materiałów. Śmieci, które człowiek "produkuje" mają negatywny wpływ na nasze środowisko. Uczniowie poznali termin opakowanie i jego znaczenie, sortowanie, recykling.

KOCHANI!!!POTRZEBNE NAKRĘTKI!!!DUŻO NAKRĘTEK!!!

Zbieramy nakrętki. Jesteście wspaniali. Dziękujemy za już przyniesione i prosimy o więcej. Akcja trwa. Pieniądze ze sprzedaży trafią na subkonto potrzebującego pomocy Ksawiera w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". Z nich chłopczyk będzie miał oplacony przez fundację turnus rehabilitacyjny, bez którego Jego szanse na chodzenie i mówienie nie rokują dobrze.

DZIĘKUJEMY

Zima to najtrudniejszy czas dla bezdomnych psów i kotów. Schroniska, które wciąż borykają się z problemami finansowymi, często nie są w stanie zapewnić wszystkim zwierzętom należytych warunków. Właśnie dlatego postanowiliśmy zorganizować w naszej szkole zbiórkę darów dla bezdomnych psów i kotów. Zbieraliśmy karmę, środki przeciwpchelne, obroże insektobójcze, miski, obroże, smycze, zabawki dla zwierząt ,koce, ręczniki, pościele, legowiska, kuwety i żwirek dla kotów. Dary przekazaliśmy w grudniu 2019 roku do schroniska. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY W IMIENIU NASZYCH CZWORONOŻNYCH BRACI MNIEJSZYCH.

ZDROWIE NA TALERZU

JESIEŃ 2019