A A A
дилер сузуки
szkoła podstawowa
+ Edukacja ekologiczna
JESIEŃ 2018

Witamy w nowym roku szkolnym. Słoneczne lato może nieco nadwątliło kondycję naszych roślin , ale jeszcze możemy cieszyć się kolorami posadzonych przed wakacjami kwiatów oraz ciepłymi temperaturami. W tym roku mija 20 lat od największej rewitalizacji ogrodu szkolnego, która miała miejsce w 1998 roku. Niestety widać , że czas zrobił swoje . Z jednej strony niektóre rośliny nabrały szlachetnego wyglądu , a z drugiej potrzebne są nowe nasadzenia. Trzeba też nawieść nowej ziemi. Uformowany zostanie nowy kształt ogrodu. Niestety nie udało sie tego zrobić w  poprzednim roku szkolnym ze względów techniczno - organizacyjnych. Wymianie ulegną też zniszczone elementy drewniane. Dosadzono na rabatce wiosennej oraz klombach cebule kwiatów wiosennych.

 
DZIEŃ ZIEMI

 
KWIECIEŃ MIESIĄCEM KULTURY ZDROWOTNEJ 2017/2018 - STARTUJEMY :)

Wiosna zachęca do częstszego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Nasz organizm potrzebuje wzmocnienia po zimie. Dlatego , jak co roku, w kwietniu promujemy zdrowy styl życia. Zapoznanie uczniów z "pirmidą żywieniową" oraz wartością odżywczą wybranych produktów. Kutura spożywania posiłków, smacznie i zdrowo, wyjaśnienie roli reklamy, GORĄCZKA. Organizowanie konkursu na temat zdrowego odżywiania. Realizacja programu SANEPID "Nie pal przy mnie proszę". Prowadzenie zajęć na temat zdrowia:' "Bajka o zdrowiu małego kotka Rudusia" i "Zdrowie w bajce". Tegoroczna edycja to kontynuacja programów już realizowanych , ale też nowe działania , nowe propozycje oraz te wynikające z potrzeb społeczności szkolnej ( szczegóły w zakladce "Z życia szkoły").

 

 
NASZA HODOWLA - KWIECIEŃ/MAJ 2018

 
MOJA PANI WIOSNA - plastyczne wyobrażenia.

Prezentujemy prace plastyczne uczniów, biorące udział w konkursie z okazji dnia powitania wiosny (szczegółowe wyniki w zakładce - Z życia szkoły) , ich wyobrażenie Pani Wiosny. Dziękujemy za udział dzieciom i wychowawcom klas.

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 13
www.kotoński.pl - Lepsza strona internetu, projektowanie stron internetowych, reklama, webdesign
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 20
im. Powstańców Śląskich
44-100 GLIWICE, ul. Jana Śliwki 8
tel./ fax (32) 270 57 07, e-mail: sp20-gliwice@oswiata.org.pl