дилер сузуки
+ Edukacja ekologiczna
JESIEŃ 2018

Witamy w nowym roku szkolnym. Słoneczne lato może nieco nadwątliło kondycję naszych roślin , ale jeszcze możemy cieszyć się kolorami posadzonych przed wakacjami kwiatów oraz ciepłymi temperaturami. W tym roku mija 20 lat od największej rewitalizacji ogrodu szkolnego, która miała miejsce w 1998 roku. Niestety widać , że czas zrobił swoje . Z jednej strony niektóre rośliny nabrały szlachetnego wyglądu , a z drugiej potrzebne są nowe nasadzenia. Trzeba też nawieść nowej ziemi. Uformowany zostanie nowy kształt ogrodu. Niestety nie udało sie tego zrobić w  poprzednim roku szkolnym ze względów techniczno - organizacyjnych. Wymianie ulegną też zniszczone elementy drewniane. Dosadzono na rabatce wiosennej oraz klombach cebule kwiatów wiosennych.

DZIEŃ ZIEMI

KWIECIEŃ MIESIĄCEM KULTURY ZDROWOTNEJ 2017/2018 - STARTUJEMY :)

Wiosna zachęca do częstszego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Nasz organizm potrzebuje wzmocnienia po zimie. Dlatego , jak co roku, w kwietniu promujemy zdrowy styl życia. Zapoznanie uczniów z "pirmidą żywieniową" oraz wartością odżywczą wybranych produktów. Kutura spożywania posiłków, smacznie i zdrowo, wyjaśnienie roli reklamy, GORĄCZKA. Organizowanie konkursu na temat zdrowego odżywiania. Realizacja programu SANEPID "Nie pal przy mnie proszę". Prowadzenie zajęć na temat zdrowia:' "Bajka o zdrowiu małego kotka Rudusia" i "Zdrowie w bajce". Tegoroczna edycja to kontynuacja programów już realizowanych , ale też nowe działania , nowe propozycje oraz te wynikające z potrzeb społeczności szkolnej ( szczegóły w zakladce "Z życia szkoły").

NASZA HODOWLA - KWIECIEŃ/MAJ 2018

MOJA PANI WIOSNA - plastyczne wyobrażenia.

Prezentujemy prace plastyczne uczniów, biorące udział w konkursie z okazji dnia powitania wiosny (szczegółowe wyniki w zakładce - Z życia szkoły) , ich wyobrażenie Pani Wiosny. Dziękujemy za udział dzieciom i wychowawcom klas.

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>