купить suzuki
+ Klasy sportowe
PONOWNIE NA LITWIE - MISTRZOSTWA REGIONU WILEŃSKIEGO

12 grudnia 2018r. w godzinach rannych wyruszyliśmy  na Litwę. Wyjazdowi towarzyszyła atmosfera pełna zaciekawienia, emocji  i chęci poznania nowego kraju  oraz spotkania z zawodnikami z drużyn litewskich. Podróż minęła bardzo szybko. Po przyjeździe zostaliśmy zakwaterowani w Wilnie. Następnego dnia zwiedzaliśmy Wilno: zabytki , obiekty sakralne, odwiedziliśmy Cmentarz na Rossie zdobywając wiedzę o naszych sławnych przodkach i historii tych miejsc, które w sposób przystępny przekazała nam Pani przewodnik. W ostatnim dniu naszego pobytu  zwiedziliśmy Troki , gdzie zakupiliśmy pamiątki dla naszych bliskich odbyliśmy ostatni spacer i pożegnaliśmy się z miastem  udając się w kierunku granicy z Polską.

Sklad: Bidzińska Hania, Nowakowska Paulina, Szymkiewicz Ala, Rzepielska Wiktoria, Mrowczyk Michał, Turek Jakub, Garbarz Grzegorz, Turska Wiktoria, Hagner Oskar , Urbanik Weronika, Wołoszyn Karolina, Szymkiewicz Karolina, Kuls Julia, Gawrysiuk Mateusz , Jacek Tomaszewski, Biolik Paweł, Carton - Wrębel Pedro, Muszyński Marcin.

Trenerzy: Beata Buczny , Zdzisław Żabiałowicz

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW.

Na początku listopada odbyły się Mistrzostwa Gliwic w unihokeju dziewcząt i chłopców. Nasza szkoła wywalczyła wicemistrzostwo.

Skład : Klaudia Sobeczko, Maja Wardzińska, Wiktoria Turska, Natalka Tomanek, Hania Bidzińska, Weronika Wymysłowska, Ola Okarmus.

Skład: Jakub Turek, Grzegorz Garbarz, Kamil Kramarzyk, Seweryn Urbanik, Michał Mrowczyk, Patryk Laksa, Maksymilian Witwicki, Bartek Siwoń, Marcin Muszyński , Oskar Pałasiński, Darek Marzotko.

Trener Beata Buczny.

OSIĄGNIĘCIA W ZAWODACH WOJEWÓDZKICH W UNIHOKEJU

Dziewczynki rozgrywały swoje mecze w Mikołowie, a chłopcy w Sosnowcu. Obydwie drużyny walczyły dzielnie. Zaangażowanie w meczu dało dziewczynkom trzecie miejsce , troszkę szczęścia zabrakło chłopcom , którzy uplasowali się na szóstym miejscu.

Skład drużyny: Wiktoria Rzepielska, Karolina Minor, Klaudia Szpyt, Kaja Nowakowska, Wiktoria Dorna, Nicola Wierzbowska, Nikola Turska, Maja Kuls, Julka Kuls, Karolina Ganik, Ala Okarmus, Karolina Szymkiewicz, Martyna Tomasik.

Skład drużyny: Tomasz Biskup, Carton Pedro -Wrębel, Wojtek Laksa, Kacper Janecki, Emil Pająk , Jakub Szapajko, Jacek Tomaszewski, Jakub Tomaszewski, Gawrysiuk Mateusz, Karol Minor.

Do zawodów przygotowywały Beata Buczny i Karolina Unicka.

MISTRZYNIE i MISTRZOWIE GLIWIC W UNIHOKEJU

Pod koniec października odbyły się Mistrzostwa Gliwic w Unihokeju dziewczynek i chłopców  w kategorii dzieci. Po raz kolejny wygraliśmy wszystkie mecze. Dało nam to kwalifikacje do zawodów wojewódzkich.

Do zawodów przygotowała drużynę Beata Buczny

INTEGRACJA KLAS CZWARTYCH - WYCIECZKA DO BIELSKA- BIAŁEJ

Kolejną okazją do lepszego poznania się i spędzenia ciekawie czasu był wyjazd do Studia Filmów Rysunkowych. Mogliśmy poznać etapy powstawania filmów animowanych. Później koleją linową wyjechaliśmy na Szyndzielnię, gdzie oprócz pięknych widoków, spaceru czekał na nas pyszny obiad. Powrót obfitował w ożywione rozmowy podczas, których wszyscy dzielili się wrażeniami.

Opiekunowie : Aleksandra Wielkopolan - Wachtarczyk, Karolina Unicka, Stanisław Procek - Frydrych, Beata Buczny.

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>