suzuki grand vitara
+ Działalność artystyczna
MARCOWY KONCERT DLA SENIORÓW

W dniu 30.03.17r.  w Centrum Sportowo Kulturalne "Łabędź" odbył się Koncert dla Seniorów, na którym wystąpili między innymi uczniowie naszej szkoły. Program artystyczny, który zaprezentowały dzieci przygotowany był przez p. E. Kotecką, p.A. Rybowicz oraz p. K. Stefańską - Dubniak. Wystąpili członkowie kółka artystycznego prezentując humorystyczne przedstawienie pt: "Baba Jaga u dentysty" oraz zatańczył szkolny zespół Aplauz. Nie brakowało wesołych piosenek oraz pięknych wierszy.
Dzieci zaprezentowały się wspaniale na łabędzkiej scenie. Widzowie zgromadzeni w "Łabędziu" nie kryli wzruszenia.

Prace konkursowe laureatów "Christmas bauble 2016/2017"

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom oraz ich opiekunom za udział w naszym konkursie. Ilość zgłoszonych prac ich oryginalność, pomysłowość oraz technika wykonania mile nas zaskoczyła. Serdecznie pozdrawiamy.

organizatorzy: p. Marta Kuchna, p. Aneta Rybowicz i p. Agnieszka Dowejko-Sobek

Prace konkursowe laureatów "Christmas bauble"

Prezentujemy prace laureatów Międzyszkolnego Konkursu językowo - plastycznego "Christmas bauble".

Serdecznie dziękujemy za tak dużą ilość pięknych i oryginalnych prac.

Zapraszamy na kolejną edycję konkursu za rok.

organizatorzy: p. Marta Kuchna i p. Aneta Rybowicz

Międzyszkolny Konkurs językowo-plastyczny „Easter Egg”

Uczniowie Katarzyna i Piotr Chmielewscy zajęli I miejsce w konkursie językowo – plastycznym organizowanym  przez p. Martę Kuchna i p. Anetę Rybowicz.

Uczeń Michał Minor zdobył wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy J

Uczniowie naszej szkoły laureatami Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego WIELKANOC 2015.

miejsce I – Grzegorz i Tomasz Kocur

miejsce III – Weronika Franczak