suzuki grand vitara
+ Działalność artystyczna
Nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym

Muzeum "Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie" Wojewódzka Samorządowa Instytucja Kultury organizowała konkurs na "Bożonarodzeniową Kartke Świateczną". Laureatką konkursu została uczennica naszej szkoły Martyna Tomasik z klasy 4a, która zajęła 3 miejsce.

serdeczne gratulacje!

Pomagamy tworząc

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie "Legowisko lub siedzisko". Konkurs polegał na uszyciu legowiska lub poduszki dla kotka lub psa. Konkurs był jednocześnie akcją charytatywną na rzecz bezdomnych zwierząt. Wszystkie prace po zakończonym konkursie trafiły do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami Bezpieczna Łapa.

Uczniowie naszej szkoły ze szczególnym zaangażowaniem podeszli do udziału w konkursie. Wpłynęła ogromna ilość przepięknie uszytych legowisk i poduszek dla bezdomnych zwierzaków.

Laureaci konkursu:

Kategoria Klasy IV–VII :
II miejsce: Krzysztof Lakwa klasa VI b
III miejsce: Alicja Lorenowicz klasa  IV c

Wyróżnienia:

Dariusz Magaczewski IV a
Dominika Curyło VI b
Sara Bucoń IV a
Tobiasz Komander IV c
Weronika Urbanik IV a

Gratulujemy!!!

Aplauz na podium

I miejsce w konkursie formacji tanecznych IV Edycji Akademii Młodego Kibica 2017 dla naszego Szkolnego Zespołu Tanecznego Aplauz.

Serdecznie gratulujemy!!!

MARCOWY KONCERT DLA SENIORÓW

W dniu 30.03.17r.  w Centrum Sportowo Kulturalne "Łabędź" odbył się Koncert dla Seniorów, na którym wystąpili między innymi uczniowie naszej szkoły. Program artystyczny, który zaprezentowały dzieci przygotowany był przez p. E. Kotecką, p.A. Rybowicz oraz p. K. Stefańską - Dubniak. Wystąpili członkowie kółka artystycznego prezentując humorystyczne przedstawienie pt: "Baba Jaga u dentysty" oraz zatańczył szkolny zespół Aplauz. Nie brakowało wesołych piosenek oraz pięknych wierszy.
Dzieci zaprezentowały się wspaniale na łabędzkiej scenie. Widzowie zgromadzeni w "Łabędziu" nie kryli wzruszenia.

Prace konkursowe laureatów "Christmas bauble 2016/2017"

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom oraz ich opiekunom za udział w naszym konkursie. Ilość zgłoszonych prac ich oryginalność, pomysłowość oraz technika wykonania mile nas zaskoczyła. Serdecznie pozdrawiamy.

organizatorzy: p. Marta Kuchna, p. Aneta Rybowicz i p. Agnieszka Dowejko-Sobek

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna > Ostatnie >>