suzuki
+ Oddziały przedszkolne
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU W PRZEDSZKOLU

Dopiero się witaliśmy, a tu już, tak szybko minął rok  w przedszkolu. Z tej okazji w grupie  "Pszczółek" i "Motylków" odbyły się spotkania z rodzicami okraszone występami dzieci. Moc wzruszeń, radości i zabawy. Po wakacjach spotkamy się w pierwszej klasie , a niektórzy w nowej grupie przedszkolnej. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym. Ten, 2018/2019, uważamy za zakończony :)

MAJ - PIĘKNY MAJ

W maju w pełni rozkwitły sadzone przez nas w ogrodzie kwiaty. Cieszą oczy kolorami oraz zapachem. (Zdjęcia w zakładce Edukacja ekologiczna)

WIELKANOCNE PRZYGOTOWANIA - KWIECIEŃ 2019

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych dzieci miały okazję wziąć udział w zajęciach warsztatowych organizowanych przez Muzeum w Gliwicach. Dowiedziały się o zwyczajach i tradycjach świątecznych na Górnym Śląsku. Samodzielnie wykonały ozdobę wielkanocną.

Jadłospis dla przedszkolaków

Jadłospis dla oddziału przedszkolnego od 14.10. - 25.10.2019 r.

Opłaty za obiady należy wpłacać na konto:

ING Bank Śląski S.A. w Katowicach IO/Gliwice
Nr konta: 64 1050 1285 1000 0002 0348 3870

WITAMY WIOSNĘ

Dnia 21 marca przywitaliśmy nadejście wiosny. W kolorowym korowodzie z marzanną, gaikami oraz symbolami wiosny przeszliśmy wokół boiska szkolnego ustawiając się niedaleko ogrodu szkolnego. Zaśpiewaliśmy piosenkę na powitanie wiosny, a marzannę, symbol zimy , pożegnaliśmy słowami: "Marzanno, marzanno ty zimowa panno w ogień Cię wrzucamy bo wiosny żądamy". Następnie udekorowaliśmy ogród kolorowymi kwiatami, biedronkami, pszczółkami wykonanymi przez dzieci. Wiosna już jest z nami.

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>