автомобили сузуки
+ School is cool
Sukces naszych uczniów w konkursie ENGLISH IS FUN

Troje naszych trzecioklasistów reprezentowało naszą szkołę w XVI miejskim konkursie wiedzy English is fun zorganizowanym przez ZSP nr 4 w Gliwicach. Maja, Oliwia i Kacper rozwiązywali krzyżówkę i inne zagadki w języku angielskim, przeprowadzali wywiad ze znanym brytyjskim szefem kuchni, odpowiadali na pytania dotyczące angielskich książek i kreskówek. Ze wszystkimi zadaniami poradzili sobie znakomicie. W klasyfikacji końcowej zajęli III miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Agnieszka Dowejko-Sobek

Dyktando w języku angielskim

9 marca 2017 r. w naszej szkole odbył się szkolny etap dyktanda w języku angielskim organizowanego przez Centrum Helen Doron. Dziewięcioro naszych uczniów zakwalifikowało się do drugiego etapu konkursu, który miał miejsce 24 marca w Centrum Helen Doron w Gliwicach. O miejsca w finale walczą: Maja, Oliwia, Kacper w kategorii klas 2-3 oraz Natalia, Sara, Weronika, Julia S., Julia P. oraz Patrycja w kategorii klas 4-6. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki!

Agnieszka Dowejko-Sobek
Marta Kuchna

Wyniki konkursu "Christmas Bauble 2016/2017"

Piotr Chmielewski ZSP nr 10

Katarzyna Chmielewska ZSP nr 10

Karolina Bursakowska - Irzykowska ZSP nr 2

Martyna Szołtysek SP10

Monika Szejn SP nr 2 z oddziałami integracyjnymi nr 3

Paweł Puchała SP11

Dawid Sznura SP2 z oddzoałami integracyjnymi nr 3

Piotr Hanulok ZSP nr 2

Oliwia Graboś SP9

wyróżnienie

Łukasz Jadczyk ZSP nr 2

Agnieszka Czerniawska ZSP nr 7

Emilia Cygan ZSP nr 2

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz ich opiekunom. Podziękowania, dyplomy i nagrody dostarczymy wkrótce do odpowiednich placówek.

Prace dzieci prezentujemy w zakładce "działalność artystyczna."

organizatorzy: p. Marta Kuchna, p. Aneta Rybowicz, p.Agnieszka Dowejko-Sobek

Konkurs Christmas Bauble

Zapraszamy uczniów klas IV - VI do udziału w konkursie Christmas Bauble.
Konkurs polega na wykonaniu bombki choinkowej (lub innej ozdoby choinkowej) przedstawiającej dowolny symbol kraju anglojęzycznego (flaga, charakterystyczny budynek, znana postać, itp…)

Regulamin konkursu.
Organizatorzy:
Marta Kuchna (e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Aneta Rybowicz (e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Wyniki konkursu „Christmas Bauble”

Pragniemy poinformować wszystkich uczestników konkursu, że niesamowicie wysoki poziom tegorocznych prac oraz ich niespodziewanie duża ilość, przysporzyły nam wiele trudności w wyborze tych najlepszych, dlatego też serdecznie gratulujemy zarówno zwycięzcom, jak i wszystkim uczestnikom tej edycji konkursu „Christmas bauble”.

Nadia Maryniak kl.6b z SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 3
Oliwia Wężyk kl.4a ZSP nr 2
Piotr Chmielewski kl. 5b SP 20
Katarzyna Chmielewska kl. 5b SP 20