A A A
szkoła podstawowa
+ Zapowiedzi wydarzeń szkolnych
SPROSTOWANIE DO POPRZEDNIEJ ZAPOWIEDZI

Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora zajęcia w ramach "Żywej lekcji przyrody" , które miały się odbyć 27 lutego 2020 roku, w czwartek, zostały odwołane.

 
OSTATKOWE PLĄSY

We wtorek 25.02.2020r. w ramach zajęć świetlicowych zapraszamy DZIECI na OSTATKOWE  PLĄSY PRZY MUZYCE.

 

 

 
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE RECYTATORSKIM UCZNIÓW Z KLAS I-III

UWAGA! UWAGA! Dnia 19 lutego 2020 roku odbędzie się etap szkolny konkursu recytatorskiego. Wiersz wybierają sami uczestnicy. Szczegóły u wychowawcy. Powodzenia.

 
BAL KARNAWAŁOWY

W poniedziałek 17 lutego i 20 lutego w czwartek klasy 1-3 wyjeżdżają do zamku w Toszku na bal karnawałowy. Szczegóły u wychowawców. Zapraszamy.

 
ZAPRASZAMY NA "ŻYWĄ LEKCJĘ PRZYRODY"

27 lutego 2020 roku w naszej szkole odbędzie się "Żywa lekcja przyrody". Zajęcia będą prowadzone przez pracowników OŚRODKA EDUKACJI PROEKOLOGICZNEJ "BITIS". Będzie to doskonała okazja do przybliżenia świata zwierząt. Tematem lekcji będzie przybliżenie świata: owadów, pajęczaków,płazów i gadów. W trakcie godzinnych zajęć przybliżone będzie słuchaczom życie i zwyczaje 20 gatunków zwierząt z powyższych gromad. Każdy omawiany gatunek będzie prezentowany w postaci żywego okazu z zachowaniem bezpiecznego kontaktu ze wszystkimi zwierzętami. Jednocześnie prowadzący zapewniają , iż ich działalność zanjduje się pod nadzorem Powiatowego Inspektoratu Weterynarii, a zwierzęta z listy gatunków zagrożonych wyginięciem posiadają stosowne dokumenty stwierdzające legalność ich pochodzenia , importu bądź zakupu. Zapraszamy serdecznie. Szczegółowe informacje u wychowawców klas. 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 3
www.kotoński.pl - Lepsza strona internetu, projektowanie stron internetowych, reklama, webdesign
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 20
im. Powstańców Śląskich
44-100 GLIWICE, ul. Jana Śliwki 8
tel./ fax (32) 270 57 07, e-mail: sp20-gliwice@oswiata.org.pl