+ Zapowiedzi wydarzeń szkolnych
PRZEDSZKOLAKI Z ODDZIAŁU 0A I 0B ZAPRASZAJĄ

Serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami na spotkanie przedświąteczne, które odbędzie się 13 grudnia 2018r. (czwartek) o godzinie 15.00 w salach grup "Pszczółek" i "Motylków". W atmosferę świąteczną wprowadzi nas krótki występ dzieci , które zaprezentują wiersze, kolędy i pastorałki. Następnie każde dziecko będzie wykonywało wspólnie z rodzicami ozdobę świąteczną, zgodnie ze swoim pomysłem. Prosimy o przyniesienie niezbędnych materiałów do wykonania swojej ozdoby.

DZIEŃ DYNI

30 października 2018 r. Przedszkolaki z grupy 0a i 0b będą poznawały wartości odżywcze dyni. Pszczółki i Motylki ubierają się w tym dniu w kolorze pomarańczowym. Przyniesione przez dzieci dynie będziemy zdobić i tworzyć dyniowe stworki. W kuchni degustować będziemy zupę z dyni. Zapraszamy do miłej zabawy. Przedszkolaki - nie zapomnijcie o pomarańczowym ubraniu i pomysłach na wykonanie swojego dyniowego stworka :)