MŁODZI ANGLIŚCI PRZECHODZĄ DO KOLEJNEGO ETAPU

Maja Cielęcy – Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego – przejście do konkursu drugiego stopnia.

Kacper Dygoń - Olimpiada Języka Angielskiego dla Juniorów – przejście do II części I etapu konkursu.

FINALISTA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO

Dawid Gliklich z klasy 8c został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z chemii. Gratulujemy :)

ALFIK MATEAMTYCZNY

Dawid Gliklich kl. 8c otrzymał dyplom za bardzo dobry wynik w ogólnopolskim konkursie matematycznym Alfik 2021. GRATULUJEMY :)

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt o Mistrzostwo Gliwic.

W Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Gliwicach odbyły się rozgrywki o Mistrzostwo Gliwic w piłce ręcznej dziewcząt. W turnieju wzięły udział drużyn które grały ze sobą ,,Każdy z każdym”. Nasza drużyna w składzie Alicja Okarmus, Sara Bucoń, Weronika Urbanik, Martyna Tomasik, Karolina Wołoszyn, Wiktoria Dorna, Karolina Ganik, Nikola Jezierska i Nikola Wierzbowska wywalczyła III miejsce w Gliwicach.

Do zawodów przygotowała p. Beata Buczny i p. Helena Wasilewicz

Mistrzostwa Gliwic w piłce ręcznej dziewcząt w kategorii dzieci.

W Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Gliwicach odbyły się rozgrywki o Mistrzostwo Gliwic w piłce ręcznej dziewcząt. W turnieju wzięły udział drużyn które grały ze sobą ,,Każdy z każdym”. Nasza drużyna w składzie Emila Miedzelska, Oliwia Ewald, Klara Gniewek, Maja Pytko, Magdalena Widera, Wiktoria Wiercińska, Natalia Gajos, Nikola Mitaszewska i Sabina Rutka wywalczyła III miejsce w Gliwicach.

Do zawodów przygotowała p. Beata Buczny i p.Helena Wasilewicz.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców o Mistrzostwo Gliwic.

W Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Gliwicach odbyły się rozgrywki o Mistrzostwo Gliwic w unihokeju chłopców. W turnieju wzięło udział pięć drużyn które grały ze sobą ,,Każdy z każdym”. Nasza drużyna wywalczyła II miejsce. Skład reprezentacji Mateusz Gawrysiuk, Kacper Edyk, Szymon Kramarzyk, Bartłomiej Skiba, Sebastian Lisiewski-Musik, Dawid Gliklich i Dawid Raczkowski.

Do zawodów przygotowała trener Beata Buczny

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt o Mistrzostwo Gliwic.

W Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Gliwicach odbyły się rozgrywki o Mistrzostwo Gliwic w unihokeju dziewcząt. W turnieju wzięło udział pięć drużyn które grały ze sobą ,,Każdy z każdym”. Nasza drużyna w składzie Alicja Okarmus, Sara Bucoń, Weronika Urbanik, Martyna Tomasik, Karolina Wołoszyn, Wiktoria Dorna, Julia Kuls, Karolina Ganik, Martyna Mitaszewska i Nikola Wierzbowska wywalczyła II miejsce w Gliwicach.

Do zawodów przygotowała trener Beata Buczny

Mistrzostwa Gliwic w unihokeju w kategorii dzieci – dziewcząt.

W Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Gliwicach odbyły się rozgrywki o Mistrzostwo Gliwic w unihokeju dziewcząt. W turnieju wzięło udział sześć drużyn które grały ze sobą ,,Każdy z każdym”.

Nasza drużyna w składzie Emila Miedzelska, Oliwia Ewald, Paulina Walczak, Dominika Kuroń, Klara Gniewek, Wanessa Kozłowka, Maja Pytko, Magdalena Widera, Wiktoria Wiercińska, Nikola Mitaszewska i Malwina Motyka wywalczyła III miejsce w Gliwicach.

Mistrzostwa Gliwic w unihokeju w kategorii dzieci – chłopców.

W Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Gliwicach odbyły się rozgrywki o Mistrzostwo Gliwic w unihokeju chłopców. W turnieju wzięło udział sześć drużyn które grały ze sobą ,,Każdy z każdym”.

Nasza drużyna w składzie Marek Wychowaniec, Bartosz Lupa, Ryszard Kinder, Jakub Korczyński, Mateusz Bandyk, Natan Gajos, Jakub Cag, Piotr Nachlik, Szymon Biskup wyszła z tych potyczek zwycięsko , pokonując wszystkie drużyny zajmując I miejsce w Gliwicach.

Zdobywając Mistrza Gliwic zakwalifikowaliśmy się do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w Sosnowcu.

V MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

Pod koniec grudnia 2021 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 14 w Sosnowcu odbył się finał Igrzysk Dzieci województwa śląskiego w unihokeju chłopców .Zawodnicy z naszej szkoły zdobyli piąte miejsce.W składzie drużyny grali następujący zawodnicy: Marek Wychowaniec, Bartosz Lupa, Ryszard Kinder, Jakub Korczyński, Mateusz Bandyk, Natan Gajos, Jakub Cag, Piotr Nachlik i Igor Sobczyk. Do zawodów przygotowała trener Beata Buczny

Świąteczny Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej Halowej.

17.12.2021r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w imprezie zorganizowanej na hali sportowej w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 (ZSP nr 5 Gliwice ul. Kozielska 39). W turnieju rywalizowało 5 drużyn z gliwickich szkół ( SP1,SP10,SP20,SP28 i SP41 ). Nasi zawodnicy stanęli na podium zająć III miejsce. Turniejowi towarzyszył wyrównany poziom oraz miła i sympatyczna atmosfera.Skład reprezentacji SP nr20 Oliwia Miedzelska, Szymon Hoppe, Patryk Hrycajko, Marcin Wiśniewski, Franciszek Kopeć, Jacek Szymala, Tomasz Pelka, Damian Morawski i Marcin Kustra. Opiekunem drużyny jest p.Beata Buczny.

Świąteczny Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora SP11 pod patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Gliwice

Turniej siatkówki, odbywający się w dniu 13.12.2021r. w Szkole Podstawowej nr 11, dostarczył naszej drużynie mieszanej ( dziewcząt i chłopców ) niezapomnianych sportowych emocji i wrażeń. Po zaciętej i wyrównanej walce nasza drużyna wywalczyła III miejsce.

Turniej zakończył się miłym akcentem. Ceremonii wręczenia medali, pucharów i dyplomów towarzyszyli zaproszeni goście, dyrektorzy szkół.

Naszej drużynie w składzie Alicja Okarmus, Wikoria Donrna, Karolina Wołoszyn, Mateusz Gawrysiuk, Igor Górny, Michał Hebda i Dawid Gliklich osobiście pogratulowała Pani Dyrektor Aleksandra Wachtarczyk- Wielkopolan.