ONI TEŻ TAK ZACZYNALI

To , że trening czyni Mistrza jest udowodnione od dawna . Jesteśmy dumni z naszych absolwentów , dziś zawodników powoływanych do reprezentacji Polski w Hokeju na trawie: Sandry Tatarczuk i Michała Lange.

NASI MŁODZI HOKEIŚCI NA TURNIEJU O PUCHAR DYREKTORA SP15 W SOSNOWCU

W dniu 7 maja skorzystaliśmy z zaproszenia zaprzyjaźnionej drużyny UKS Orlęta Sosnowiec na turniej o puchar dyrektora SP 15????
Turniej przebiegł w zdrowej i sportowej rywalizacji✅
Wszyscy uczestniczy świetnie się bawili oraz aktywnie korzystali z wspólnego czasu.
Wynik rywalizacji w tej kategorii wiekowej to drugorzędna sprawa, lecz możemy się pochwalić że jedna z naszych drużyn stanęła na podium????
W turnieju uczestniczyło aż 10 drużyn KKS Kolejarz Gliwice.
Trenujemy ciężko by stawać się lepszymi‼️
 

WIOSENNY TURNIEJ HOKEJOWY - DEBIUT MŁODYCH HOKEISTÓW FOTORELACJA Z IMPREZY

W dniu 9 kwietnia 2024r. w naszej szkole odbył się Wiosenny Turniej Hokeja na Trawie dla klas pierwszych szkoły podstawowej. To był bardzo dobry dzień hokejowy. Dopisał humor, pogoda co sprzyjało super rywalizacji podczas zawodów. W turnieju brały udział zaprzyjaźnione zespoły ze szkoły SP 8 Bojków, SP 32 Łabędy , Klub Sportowy  UKS Orlęta Sosnowiec oraz gospodarz SP 20 w Gliwicach.

Galeria naszej szkoły

ROZSTRZYGNIĘTO SZKOLNY KONKURS NA PLAKAT WIOSENNY

Zwyciężyła klasa 6a, a drugie miejsce zajęła klasa 8b. Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci punktów dodatnich z zachowania oraz słodkie upominki.

Gratulujemy !

Galeria naszej szkoły

GLIWICKA GALA SPORTU

24 marca 2024r. odbyła się Gliwicka Gala Sportu , w której uczestniczyła pani Beata Buczny, nauczyciel wychowania fizycznego w naszej szkole. Podczas uroczystości została uhonorowana przez Prezydenta Miasta Gliwice za dokonania sportowe. W spotkaniu uczestniczyły też Karolina Ganik uczennica naszej szkoły oraz Alicja Okarmus i Karolina Szymkiewicz absolwentki naszej szkoły wyróżnione za zdobycie brązowego medalu w Mistrzostwach Polski w Hokeju na Trawie.

Gratulujemy!

https://www.facebook.com/photo?fbid=831535649018781&set=pcb.831539429018403

 

Galeria naszej szkoły

SUKCES NASZYCH MAŁYCH ARTYSTEK

Gratulujemy naszym uczennicom z klasy 1a i 3a zajęcia III miejsca w konkursie "Zima w oczach dziecka".

Galeria naszej szkoły

SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

Natan Gajos, Piotr Nachlik i Wojciech Wiecha z kl. 8a zostali Laureatami konkursu Ligi Fizyczno-Chemicznej organizowanego w ramach "Dni Gliwickich Młodych Naukowców".
Serdecznie gratulujemy Natanowi, Piotrkowi i Wojtkowi oraz paniom Małgorzacie Szymkiewicz oraz Ewie Lipowskiej????
Dni Gliwickich Młodych Naukowców 2024

SUKCES NASZEJ DRUŻYNY W UNIHOKEJU

5 grudnia 2023r. odbył się Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkolnych Mistrzostw Województwa Śląskiego w Unihokeju chłopców. Nasza drużyna zdobyła 5 miejsce. GRATULUJEMY

Galeria naszej szkoły

70 LAT SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO 1953-2023

28 listopada 2023r. w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Edwarda Dembowskiego odbyły się uroczyste obchody 70 - lecia powstania Szkolnego Związku Sportowego w Polsce. Uroczystość swoją obecnością uświetnił Prezydent miasta Gliwic Adam Neumann oraz grono zaproszonych gości. Z naszej szkoły została zaproszona pani Beata Buczny nauczycielka wychowania fizycznego oraz trenerka Hokeja na Trawie . Szkoła na przestrzeni lat  odnosiła duże sukcesy w mieście, województwie i w Polsce. Możemy się również pochwalić udziałem w Turniejach Międzynarodowych we Włoszech, Austrii , Czechach, Ukrainie i na Litwie , gdzie  promowaliśmy szkołę , Klub KKS Kolejarz oraz miasto Gliwice w Hokeju na Trawie. W podziękowaniu za wieloletnią działalność na rzecz upowszechniania sportu szkolnego uhonorowana dyplomem i medalem została pani Beata Buczny.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY SUKCESÓW W ŻYCIU OSOBISTYM I SPORTOWYM

Galeria naszej szkoły

SUKCES W MISTRZOSTWACH GLIWIC MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

6 LISTOPADA 2023r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących  im. Piastów Śląskich w Gliwicach odbyły się Mistrzostwa Gliwic Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców. Nasza drużyna zaprezentowała się znakomicie, wygrywając wszystkie mecze, tym samym                        ZDOBYWAJĄC I MIEJSCE W GLIWICACH.

Skład zwycięskiej drużyny: Natan G., Igor S. Sebastian K., Karol J., Igor.S, Paweł A., Piotr N., Filip P. , Artem K., Hlib V.

GRATULUJEMY SUKCESU ZAWODNIKOM I TRENERCE pani BEACIE BUCZNY.

SUKCES NASZEJ UCZENNICY

Wiktoria została laureatką II miejsca w finale regionalnym (woj. śląski i opolskie) ogólnopolskiego konkursu plastycznego organizowanego przez Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy Oddział Górnośląski pod hasłem "Geologiczna różnorodność Ziemi"!
Gratulacje!!!
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, plakat i tekst

Wygrana w Międzyszkolny Konkursie Fotograficznym "Szlakiem gliwickich rzeźb i pomników"

Z wielką radością informujemy, że nasza uczennica Magdalena Widera z klasy 7a zdobyła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Szlakiem gliwickich rzeźb i pomników" organizowanym przez ZSP 15 w Gliwicach ( jej pracę prezentujemy na zdjęciu)
Wyróżnienie w tym konkursie zdobył Jerzy Carton - Wrębel z klasy 6a. 
Uczniowie brali udział w konkursie pod kierunkiem pani z plastyki p. Anety. 

Gratulujemy!!!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=685205163619315&id=100063895128682

Galeria naszej szkoły