Czas płynie bardzo szybko. Jesteśmy już prawie dwa miesiące w zerówce, gdzie każdego dnia rozwijamy swoje zdolności oraz  zainteresowania. Zdobywamy nowe umiejętności i poszerzamy wiedzę. Przyszedł więc czas, aby zaprezentować to, czego nauczyliśmy się do tej pory , a tym samym potwierdzić , że możemy zostać Starszakami. 26 października 2018r. odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na Starszaka. To podwójnie szczególna chwila ponieważ pasowanie przypadało w 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Dzieci polonezem rozpoczęły swój program artystyczny. Zaprezentowały wiersze i piosenki oraz odpowiadały na pytania dotyczące naszej ojczyzny, zasad zachowania na co dzień, przepisów ruchu drogowego oraz nauki. Po prezentacji obecne na sali Panie Wicedyrektor stwierdziły, że dzieci zdały egzamin i mogą być pasowane na Starszaka. Przedszkolaki złożyły uroczyste ślubowanie ,a Pani wicedyrektor dokonała aktu pasowania. Sympatycznym akcentem była "niespodzianka" przygotowana dla rodziców. Kiedy dzieci usiadły , rodzice zostali poproszeni o powstanie i złożenie ślubowania rodzica Starszaka. Wszystkich wprawiło to w radosny nastrój, zwłaszcza dzieci :) Na koniec uroczystości dzieci otrzymały dyplomy i upominki.

.

Galeria naszej szkoły