Zakończenie roku szkolnego

W piątek nastąpiło rozdanie świadectw i zakończenie trudnego i niezwykłego roku szkolnego.

Wzruszeń nie było końca, pożegnaliśmy również klasy 8 i starszaki z przedszkola żegnały przedszkole, by już we wrześniu zawitać w klasie 1.

Grono pedagogiczne życzy wszystkim zdrowych i udanych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.

ACH, CO TO BYŁ ZA DZIEŃ !!! :)))

24 czerwca 2021r. to dzień , który spędziliśmy na grach, zabawach, wycieczkach , integracji. Chcieliśmy z uśmiechem zakończyć rok szkolny i w miłej atmosferze powitać wakacje.

23 CZERWCA - DZIEŃ OJCA

Dzisiaj przypada bardzo ważne święto - Dzień Ojca. Uczniowie z klasy 2b przygotowali z tej okazji okolicznościowe kartki z narysowanym wizerunkiem swojego taty lub osoby, która pełni taką rolę w życiu dziecka.

DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO 1.06.2021r.

Dzisiaj odbyły się gry i zabawy sportowe dla uczniów naszej szkoły. Okazją do sportowych zmagań był Dzień Dziecka.

ZNOWU W SZKOLE

Majowe Święta narodowe już za nami. Dziś klasy I - III zaczynają lekcje w formule stacjonarnej.

DZIEŃ ZIEMI 22.04.2021r.

Dzień Ziemi 22 kwietnia. Święto dotyczy nas wszystkich, nie tylko tych z ekologicznym zacięciem. Do Polski Dzień Ziemi trafił dopiero w 1990 roku. Od tej pory co roku jest obchodzony w całej Polsce .

WITAMY WIOSNĘ

W piątek, 19 marca otrzymaliśmy miły i ciekawy list od Pani Wiosny. Zainspirowani Jej opowieścią postanowiliśmy zilustrować naszymi pracami zmiany jakie zachodzą w przyrodzie wiosną.

Pamiętamy, że 21 MARCA  przypada pierwszy dzień kalendarzowej wiosny.

ALFIK MATEMATYCZNY

Dnia 25.02.2021r. odbyła się XXVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego dla klas I - III ALFIK MATEMATYCZNY. Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste. Alfik Matematyczny to popularny ogólnopolski konkurs matematyczny wśród uczniów szkół podstawowych od klasy 1 do 3. Jest wykorzystywany jako instrument motywujący uczniów do rozwijania samodzielności, twórczego myślenia, samodyscypliny oraz podejmowania intelektualnych wyzwań. Konkurs pozwala diagnozować potencjał i zaangażowanie uczniów jak również odkrywać ich uzdolnienia i talenty matematyczne.

WALENTYNKI NA SPORTOWO.

SERCE ? Wiadomo!!! Kojarzy nam się z miłością , sympatią, empatią, z czymś pozytywnym. Dlatego jest symbolem Walentynek. Klasa 2b postanowiła nie tylko przedstawić jego obraz w formie plastycznej, ale też realnie zadbać o jego kondycję i sprawność. Walentynki dzieci spędziły na sportowo. Wzięły udział w kilku konkurencjach sportowych, zabawach ruchowych i zręcznościowych. Oczywiście wszystko odbyło się w reżimie sanitarnym, z zachowaniem ostrożności. Była to też okazja do przypomnienia zasad bezpieczeństwa podczas wykonywania ćwiczeń sportowych. Panowała wesoła i pełna SERDECZNOŚCI atmosfera. Wszyscy wykazali się ogromnym zaangażowaniem co zostało nagrodzone miłymi niespodziankami. Jak to w Walentynki :)