Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego "Pisanka Wielkanocna"

Z przyjemnością informujemy, że został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Pisanka wielkanocna” zorganizowany w ramach Szkolnych Dni Kultury Regionalnej. Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział, pomysłowość i kreatywność. Jury nagrodziło prace uczniów:

Vanessa Olszewska – 1 m., Wiktoria Uwiera – 3 m., Tomek Mazur – wyr., Nina Wybranowska – 2 m., Maja Kulawik – 3 m., Maja Dołżańska – 4 m., Marcin Oraczewski – wyr., Michał Poloczek – 3 m., Adrian Strzelecki – wyr., Maja Wojnicka – 4 m., Nikola Socha – wyr., Patryk Natanek – 3 m., Amelia Szapajko – 2 m., Oliwia Miedzelska – 2 m., Wiktoria Wiejak – 1 m., Wanessa Mikołajczyk – 3 m., Krzysztof Szczepański – 2 m., Zofia Matuszczak – 1 m., Leon Dygoń – 1 m., Maja Łucka – 1 m., Zuzanna Dorosz – 1 m., Magdalena Pasuga – 1 m., Kacper Kwaśny – 2 m., Zuzanna Knowa – 2 m., Izabela Nega – 3m., Łukasz Marzoll – 3m., Kacper Sulwiński – 3m., Marta Czyżykowska – 3m., Nikola Kruszyna – 1m., Hanna Hajdas – 2m., Natalia Jureczko – 3m., Karolina Rutka – wyr., Mateusz Nazarkiewicz – wyr., Antonina Fiedorowicz – wyr., Anna Pleban – wyr., Marcelina Chyżyńska – 1 m., Oliwia Wińska – 2 m., Oliwia Matula – 3m., Zuzanna Bul – wyr.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Mamy nadzieję, że kolejny konkurs będzie się także cieszył dużym zainteresowaniem.

Organizatorzy: Krystyna Gurgul, Aneta Kwaśniak, Kornelia Zając

Ogłoszenie wyników konkursu powiatowego "Zwyczaje wielkanocne na Śląsku"

Na konkurs napłynęło 256 ciekawych, pomysłowych i twórczych prac. Komisja konkursowa dokonała oceny i wyłoniła laureatów:

- Karol Kot (ZSO 5, SP 30) - 2 miejsce

- Julia Krakowska ( SP 12) – 2 miejsce

- Maja Mazur ( SP 12) – wyróżnienie

- Maja Jendrysik ( SP12) – wyróżnienie

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy

i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy: Krystyna Gurgul, Aneta Kwaśniak, Kornelia Zając