A A A
szkoła podstawowa
+ Gościliśmy hokeistów na trawie z Wilna

 

Gościliśmy hokeistów na trawie z Wilna

W dniach od 16 do 19 listopada gościliśmy drużyny hokeja na trawie, które przyjechały do nasz Litwy. Była to rewizyta zaprzyjaźnionychklubów, u których wcześniej gościły młode laskarki i laskarze Kolejarza. Zawodnicy i trenerzy z Wilna mieli okazję zwiedzić dwa miasta: Gliwice i Zabrze.Dzięki przychylności Prezydenta Miasta Gliwice Pana Zygmunta Frankiewicza zapoznali się z atrakcjami turystycznymi i historią naszego miasta odwiedzając Palmiarnię i Radiostację Gliwicką. Współorganizator przedsięwzięcia - UKS Trampkarz 22 zapewnił atrakcję w części Zabrzańskiej. W sobotę 18.11 został rozegrany turniej 13 latków pomiędzy partnerskimi klubami: KKS Kolejarz Gliwice, UKS Trampkarz- 22 Zabrze, HFTC-Tauras SM Wilno i SM Sirvintos na zakończenie którego wszyscy zagraniczni goście zostali obdarowani upominkami ufundowanymi przez Wydział Kultury i Promocji Miasta Gliwice co pozostawiło miłewrażenie.

 

 
www.kotoński.pl - Lepsza strona internetu, projektowanie stron internetowych, reklama, webdesign
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 20
im. Powstańców Śląskich
44-100 GLIWICE, ul. Jana Śliwki 8
tel./ fax (32) 270 57 07, e-mail: sp20-gliwice@oswiata.org.pl