A A A
szkoła podstawowa
+ JESIEŃ 2018

Witamy w nowym roku szkolnym. Słoneczne lato może nieco nadwątliło kondycję naszych roślin , ale jeszcze możemy cieszyć się kolorami posadzonych przed wakacjami kwiatów oraz ciepłymi temperaturami. W tym roku mija 20 lat od największej rewitalizacji ogrodu szkolnego, która miała miejsce w 1998 roku. Niestety widać , że czas zrobił swoje . Z jednej strony niektóre rośliny nabrały szlachetnego wyglądu , a z drugiej potrzebne są nowe nasadzenia. Trzeba też nawieść nowej ziemi. Uformowany zostanie nowy kształt ogrodu. Niestety nie udało sie tego zrobić w  poprzednim roku szkolnym ze względów techniczno - organizacyjnych. Wymianie ulegną też zniszczone elementy drewniane. Dosadzono na rabatce wiosennej oraz klombach cebule kwiatów wiosennych.

 
www.kotoński.pl - Lepsza strona internetu, projektowanie stron internetowych, reklama, webdesign
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 20
im. Powstańców Śląskich
44-100 GLIWICE, ul. Jana Śliwki 8
tel./ fax (32) 270 57 07, e-mail: sp20-gliwice@oswiata.org.pl