A A A
szkoła podstawowa
+ NASZ UDZIAŁ W ZAWODACH SPORTOWYCH

W Szkole Podstawowej nr 5 w Pyskowicach dniu 11.10.2018 r odbyły się już piąte Międzyświetlicowe Zawody Sportowe. Nasza szkoła brała w nich udział wraz ze szkołami pyskowickimi. Czteroosobowe drużyny sportowe rywalizowały w kilku zadaniach takich jak: tor przeszkód, wyścigi rzędów, biegi z piłką, przez przeszkody. W drugiej części zawodnicy przystąpili do napisania quizu zawierające wiadomości związane z Polską, regionami,  symbolami z okazji 100- lecia odzyskania niepodległości.Zawody przebiegały w przyjaznej atmosferze. Dzieci rywalizowały ze sobą przestrzegając zasad fair play oraz dobrej zabawy.Wzmianka o zawodach opublikowana została w gazetce „Przegląd pyskowicki".

zawodyb002.jpg

 
www.kotoński.pl - Lepsza strona internetu, projektowanie stron internetowych, reklama, webdesign
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 20
im. Powstańców Śląskich
44-100 GLIWICE, ul. Jana Śliwki 8
tel./ fax (32) 270 57 07, e-mail: sp20-gliwice@oswiata.org.pl