A A A
szkoła podstawowa
+ PAŻDZIERNIKOWE KONKURSY

W miesiącu październiku dzieci ze świetlicy brały udział w dwóch konkursach plastycznych: „Dary jesieni” oraz „Wszystkie zwierzęta duże i małe”. Przedmiotem pierwszego z konkursów było stworzenie pracy o tematyce jesiennej wykorzystując materiały jesienne (kasztany, żołędzie, liście, jarzębinę, suszone kwiaty). Tematem drugiego konkursu było wykonanie portretu pupila lub przedstawienie egzotycznego zwierzęcia w jego naturalnym środowisku. Uczniowie stosowali różne techniki, pracowali w grupach lub indywidualnie. Życzymy wszystkim miejsca na podium.

 
www.kotoński.pl - Lepsza strona internetu, projektowanie stron internetowych, reklama, webdesign
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 20
im. Powstańców Śląskich
44-100 GLIWICE, ul. Jana Śliwki 8
tel./ fax (32) 270 57 07, e-mail: sp20-gliwice@oswiata.org.pl