A A A
szkoła podstawowa
+ DZIĘKUJEMY

Zima to najtrudniejszy czas dla bezdomnych psów i kotów. Schroniska, które wciąż borykają się z problemami finansowymi, często nie są w stanie zapewnić wszystkim zwierzętom należytych warunków. Właśnie dlatego postanowiliśmy zorganizować w naszej szkole zbiórkę darów dla bezdomnych psów i kotów. Zbieraliśmy karmę, środki przeciwpchelne, obroże insektobójcze, miski, obroże, smycze, zabawki dla zwierząt ,koce, ręczniki, pościele, legowiska, kuwety i żwirek dla kotów. Dary przekazaliśmy w grudniu 2019 roku do schroniska. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY W IMIENIU NASZYCH CZWORONOŻNYCH BRACI MNIEJSZYCH.

 
www.kotoński.pl - Lepsza strona internetu, projektowanie stron internetowych, reklama, webdesign
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 20
im. Powstańców Śląskich
44-100 GLIWICE, ul. Jana Śliwki 8
tel./ fax (32) 270 57 07, e-mail: sp20-gliwice@oswiata.org.pl