A A A
szkoła podstawowa
+ Oddziały przedszkolne
Światowy Dzień Pluszowego Misia

Dnia 25.11.2015 dzieci świętowały Dzień Pluszowego Misia. Przedszkolaki zabrały z domu ulubione pluszaki i razem z nimi uczestniczyły w zabawach tematycznych. Dzieci otrzymały odznaki "Misie", które wcześniej samodzielnie pokolorowały. Pracowały twórczo, czego efektem były piękne "Misie polarne". Dzień zakończyliśmy konkursem na "Najszybszego Zjadacza Miodku".

 

 
Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 10.11.2015 odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Dzieci w obecności Pani Dyrektor oraz rodziców zaprezentowały się w roli misiów, które dzielnie recytowały wiersze i śpiewały piosenki w języku angielskim. Pani Dyrektor Danuta Jamińska pasowała dzieci, które zobowiązały się do pełnienia obowiązków dobrego przedszkolaka. Uroczyste wydarzenie zakończyło się otrzymaniem przez dzieci pięknych dyplomów pamiątkowych.

 

 
Rok szkolny 2015/2016

Witamy serdecznie wszystkich przedszkolaków! Jak wiecie, od 1 września rozpoczął się nowy rok szkolny, ale nie tylko dla uczniów szkoły! W szkole funkcjonuje oddział przedszkolny, do którego uczęszczają dzieci 5, 6 letnie. Grupa jest bardzo wesoła i pozytywnie nastawiona na codziennie wyzwania. Miejmy nadzieję, iż ten nowy rok będzie obfitował w same sukcesy i radości! Tego wszystkim życzymy!

 
Wizyta w Młodzieżowym Domu Kultury

27 listopada 2014 r. przedszkolaki miały przyjemność po raz drugi odwiedzić Izbę Regionalną, tym razem zajęcia dotyczyły Barbórki. Dzieci przywitał górnik ubrany w mundur galowy, który w ciekawy sposób opowiedział o pracy górnika w przeszłości. Dzieci miały okazję zobaczyć czym dawniej pracowano na kopalni, usłyszały jak niebezpieczna jest ta praca jak i dowiedziały się co robił górnik po pracy. Ciekawym opowieściom towarzyszyły piosenki o górnikach. Dzieci miały okazję zobaczyć i przymierzyć również maski jakie noszą górnicy. Na koniec dzieci wysłuchały kilku ślaskich pastorałek ponieważ święta Bożego Narodzenia są coraz bliżej.
Za bardzo ciekawe zajęcia przedszkolaki dziękują, oto zdjęcia z zajęć.

 
Pasowanie na przedszkolaka

13 listopada 2014 r. w naszym przedszkolu odbyło się pasowanie na przedszkolaka. Dzieci pięknie przedstawiły wiersze i piosenki a następnie wykonały trudne zadania, by pokazać, że zasługują na miano przedszkolaka. Pani Dyrektor Danuta Jamińska pasowała dzieci, które dostały opaski na głowę
i dyplomy. Był to radosny i bardzo ważny dzień dla Naszych dzieci, które ślubowały bycie dobrymi przedszkolakami:)

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

Strona 5 z 8
www.kotoński.pl - Lepsza strona internetu, projektowanie stron internetowych, reklama, webdesign
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 20
im. Powstańców Śląskich
44-100 GLIWICE, ul. Jana Śliwki 8
tel./ fax (32) 270 57 07, e-mail: sp20-gliwice@oswiata.org.pl