сузуки витара
+ Świetlica
KONKURS ŚWIĄTECZNY "EKO - OZDOBA ŚWIĄTECZNA"

To już kolejna – VI  edycja  konkursu  plastycznego o tematyce świątecznej organizowanego w naszej szkole przez wychowawców świetlicy.  Ku  zaskoczeniu organizatorów   cieszył się dużym zainteresowaniem, wpłynęło ponad  50 ozdób świątecznych wykonanych z materiałów ekologicznych z 6-ściu szkół : 4-rech gliwickich, a także z Pyskowic i Chorzowa. Wszystkie prace konkursowe były  pomysłowe i niepowtarzalne.
Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w  24 stycznia . Zostało  ono uświetnione  występem dzieci ze świetlicowego kółka muzycznego. Po wręczeniu nagród laureatom  wszyscy zaproszeni goście mogli  wspólnie porozmawiać  przy słodkim poczęstunku..
Zapraszamy do udziału  w kolejnych edycjach konkursu.

ŚWIETLICOWY KONKURS KOLĘD

Dnia 12.01.2018 r. w naszej świetlicy odbył się Świetlicowy Konkurs Kolęd. W jury zasiadały panie: Jolanta Mrowińska, Aleksandra Limont i Monika Żukowska. W konkursie wzięło udział 14 osób. Dzieci przygotowały piękne kolędy i pastorałki. W związku z bardzo wyrównanym poziomem wszystkich wykonań, nasze jury przyznało tylko dwa miejsca. I miejsce otrzymała Kaja z klasy pierwszej. II miejsce zajął duet – Zuzia z kl I b i  oraz Kacper z kl. I a. Wszystkie dzieci zasługują jednak na wyrazy uznania za piękne wykonanie utworów. Naszym świetliczakom gratulujemy i zachęcamy do dalszego śpiewania i szlifowania muzycznych talentów.

KONKURS NA PORTRET ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

W grudniu 2017 roku odbył się szkolny, międzygrupowy konkurs na portret Św. Mikołaja. Poszczególne grupy świetlicowe w zależności od wieku wykonały prace różnymi technikami. Prace zostały wystawione w salach. Opiekunowie grup świetlicowych oceniali pomysł, oryginalność i estetykę wykonania. Po roztrzygnięcia konkursu wszyscy włączyli się we wspólne kolędowanie , co wprowadziło nas w nastrój świąteczny i  stworzyło miłą atmosferę.

KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

20.12.2017 r. grupa dzieci z kółka wokalno-muzycznego uczestniczyła w XIII Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek "Moja ulubiona kolęda". Młodzi wykonawcy zaśpiewali dwa utwory: "Zaśpiewam Jezuskowi" oraz "Gore gwiazda Jezusowi". Był to ich pierwszy publiczny występ w takiej grupie. Dzieci zdobyły III miejsce w kategorii zespołów z klas I-III. Młodym artystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

SPOTKANIE ANDRZEJKOWE 2017

Bawiliśmy się super! 23 listopada odwiedzili nas koledzy i koleżanki ze Szkoły Podstawowej nr 5 z Pyskowic. Spotkanie andrzejkowe zaczęło się. Miało na celu wspólną zabawę, integrację oraz poznanie różnych znanych i mniej znanych wróżb andrzejkowych.. Uczniowie wzięli udział w wesołych zabawach, obliczali swoją liczbę, dowiedzieli się jaki kamień i kolor jest im pisany oraz próbowali się dowiedzieć jaki los ich czeka w przyszłości. Wszystkie wróżby obowiązują … do przyszłego roku. Było dużo wesołej zabawy. Dziękujemy za odwiedziny!

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna > Ostatnie >>