A A A
сузуки витара
szkoła podstawowa
+ Świetlica
NASZE PRACE

 
Jadłospis dla uczniów naszej szkoły

Jadłospis dla uczniów klas I - VI od 01.10. - 12.10. 2018 r.

Opłaty za obiady należy wpłacać na konto:

ING Bank Śląski S.A. w Katowicach IO/Gliwice
Nr konta: 64 1050 1285 1000 0002 0348 3870

 

 
KONKURS ŚWIĄTECZNY "EKO - OZDOBA ŚWIĄTECZNA"

To już kolejna – VI  edycja  konkursu  plastycznego o tematyce świątecznej organizowanego w naszej szkole przez wychowawców świetlicy.  Ku  zaskoczeniu organizatorów   cieszył się dużym zainteresowaniem, wpłynęło ponad  50 ozdób świątecznych wykonanych z materiałów ekologicznych z 6-ściu szkół : 4-rech gliwickich, a także z Pyskowic i Chorzowa. Wszystkie prace konkursowe były  pomysłowe i niepowtarzalne. 
Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w  24 stycznia . Zostało  ono uświetnione  występem dzieci ze świetlicowego kółka muzycznego. Po wręczeniu nagród laureatom  wszyscy zaproszeni goście mogli  wspólnie porozmawiać  przy słodkim poczęstunku..
Zapraszamy do udziału  w kolejnych edycjach konkursu.

 

 
ŚWIETLICOWY KONKURS KOLĘD

Dnia 12.01.2018 r. w naszej świetlicy odbył się Świetlicowy Konkurs Kolęd. W jury zasiadały panie: Jolanta Mrowińska, Aleksandra Limont i Monika Żukowska. W konkursie wzięło udział 14 osób. Dzieci przygotowały piękne kolędy i pastorałki. W związku z bardzo wyrównanym poziomem wszystkich wykonań, nasze jury przyznało tylko dwa miejsca. I miejsce otrzymała Kaja z klasy pierwszej. II miejsce zajął duet – Zuzia z kl I b i  oraz Kacper z kl. I a. Wszystkie dzieci zasługują jednak na wyrazy uznania za piękne wykonanie utworów. Naszym świetliczakom gratulujemy i zachęcamy do dalszego śpiewania i szlifowania muzycznych talentów.

 
KONKURS NA PORTRET ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

W grudniu 2017 roku odbył się szkolny, międzygrupowy konkurs na portret Św. Mikołaja. Poszczególne grupy świetlicowe w zależności od wieku wykonały prace różnymi technikami. Prace zostały wystawione w salach. Opiekunowie grup świetlicowych oceniali pomysł, oryginalność i estetykę wykonania. Po roztrzygnięcia konkursu wszyscy włączyli się we wspólne kolędowanie , co wprowadziło nas w nastrój świąteczny i  stworzyło miłą atmosferę.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 6
www.kotoński.pl - Lepsza strona internetu, projektowanie stron internetowych, reklama, webdesign
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 20
im. Powstańców Śląskich
44-100 GLIWICE, ul. Jana Śliwki 8
tel./ fax (32) 270 57 07, e-mail: sp20-gliwice@oswiata.org.pl