Piękne są drzewa , które rosną w otoczeniu szkoły. Mają jednak już swoje lata , co z jednej strony nadaje im szlachetności i dodaje uroku , z drugiej może stanowić zagrożenie podczas anomalii pogodowych zwłaszcza wichur. Niestety ich gałęzie bywają kruche. Nasze dumne klony , które mijamy w czasie zabaw na boisku szkolnym, w drodze do sali gimnastycznej , które wpisały się w krajobraz, spotkał właśnie taki los. Wichury połamały większe konary , a jedno z drzew ma pęknięty pień. Teren wokół został zabezpieczony, odpowiednie służby powiadomione, procedury wdrożone. Jednak do czasu całkowitego usunięcia zagrożenia BARDZO PROSIMY O ZACHOWANIE SZCZEGÓLNEJ OSTROŻNOŚCI I STOSOWANIA SIĘ DO ZALECEŃ OKREŚLAJĄCYCH PORUSZANIE SIĘ W ICH POBLIŻU !!!